FC Hermannstadt a învins în prelungiri CFR Cluj, în ultimul meci al anului

Por um escritor misterioso

Descrição

Rezultat surpriză în Superligă. FC Hermannstadt a învins marți seara în deplasare pe CFR Cluj, scor 0-1 (0-0), în ultimul meci al anului. Golul victoriei a fost marcat de sibieni, în minutele suplimentare de joc, la primul și singurul șut pe poartă. CFR C
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4
FC Hermannstadt
Fotbal: CFR Cluj, campioană a României pentru a treia oară consecutiv
Video CFR Cluj - Hermannstadt 3-2. Ciprian Deac, primul gol după patru luni de coșmar
S-a retras imediat după barajul dintre CFR Cluj și FCU Craiova! Imagini emoționante în Gruia
VIDEO SuperLiga: Rapid, victorie spectaculoasă cu CFR Cluj - HotNews.ro
fotbal
Surpriză la meciul CFR Cluj-Hermannstadt. Campioana României, învinsă de sibieni în prelungiri
Corvinul Hunedoara şi FC Hermannstadt calificate în sferturile Cupei României - Playsport
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)