Totul pentru victorie! FC Hermannstadt – Poli Iași, înainte de

Por um escritor misterioso

Descrição

FC Hermannstadt întâlnește Poli Iași, mâine, pe Stadionul Municipal Sibiu, în etapa a 17-a a Superligii României la fotbal. (Dan GREAVU) Locul 5 în Superligă, FC Hermannstadt revine în campionat du…
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Poli Iași și Dinamo, meci important pentru lupta la play-off
Chindia Târgoviște – FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au marcat în minutul 90+6 și s-au calificat în sferturile Cupei României
FC Hermannstadt joacă vineri pe “Municipal” cu Poli Iași. Măldărășanu: ”Va fi un joc dificil, dar noi avem un moral bun” (video)
Poli Iași - Dinamo, derby-ul etapei a 15-a a Ligii 2
Programul etapei a 6-a din Liga 1. Când se joacă FCSB - Poli Iaşi şi derby-ul Clujului, dintre CFR şi U - Antena Sport
Programat inițial la ora 20:45, meciul Poli Iași - CFR Cluj se va disputa duminică, de la ora 18:30
VIDEO Poli Iaşi - FC Botoşani 1-1. Remiză în derby-ul Moldovei
FC Hermannstadt a pus în vânzare biletele pentru meciul cu Poli Iași. Prețuri de la 20 de lei
VIDEO Hermannstadt - Poli Iaşi 0-0. Gazdele au ratat un penalty în prelungiri!
ACTUALIZARE) Baba Alhassan o ține pe Hermannstadt în viață. Victorie pentru sibieni, la Iași! ”Alb-roșii” mai speră să ocupe la finalul sezonului un loc de baraj pentru menținerea în Liga 1
Luis Phelipe, prima reacţie după ce Gigi Becali l-a dat de gol că a semnat cu FCSB: Voi da totul pentru echipa mea! - Antena Sport
Poli Iași, victorie vitală cu Hermannstadt! Intră în play-out cu un punct sub Dinamo
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)